background-new-min
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00lei
View Cart Check Out
La Miroslava, ultima partidă a sezonului pentru oțelari La Miroslava, ultima partidă a sezonului pentru oțelari
La Miroslava, ultima partidă a sezonului pentru oțelari
Victorie la ultimul joc al stagiunii pe teren propriu: 2-1 cu Rm. Sărat Victorie la ultimul joc al stagiunii pe teren propriu: 2-1 cu Rm. Sărat
Victorie la ultimul joc al stagiunii pe teren propriu: 2-1 cu Rm. Sărat
Hai la stadion! Astăzi, ultimul joc acasă din acest sezon Hai la stadion! Astăzi, ultimul joc acasă din acest sezon
Hai la stadion! Astăzi, ultimul joc acasă din acest sezon
Vineri, 24 mai, a doua convocare a Adunării Generale Vineri, 24 mai, a doua convocare a Adunării Generale
Vineri, 24 mai, a doua convocare a Adunării Generale
15 mai 2011 – Ziua Oțelului 15 mai 2011 – Ziua Oțelului
15 mai 2011 – Ziua Oțelului
AMÂNAT: Juniorii A și B, amical cu Sporting Juniorul Vaslui AMÂNAT: Juniorii A și B, amical cu Sporting Juniorul Vaslui
AMÂNAT: Juniorii A și B, amical cu Sporting Juniorul Vaslui
Hai la Oțelul! Selecții pentru juniorii din ani terminali: 2000-2001-2002 Hai la Oțelul! Selecții pentru juniorii din ani terminali: 2000-2001-2002
Hai la Oțelul! Selecții pentru juniorii din ani terminali: 2000-2001-2002
Hai la fotbal! Selecții pentru copiii născuți între anii 2011-2012-2013 Hai la fotbal! Selecții pentru copiii născuți între anii 2011-2012-2013
Hai la fotbal! Selecții pentru copiii născuți între anii 2011-2012-2013
Stiinta MiroslavaVSSC Otelul Galati
25 mai 2019, ora 18:00Uricani

Ultimele stiri

Clasament

LocClubMVEIPCT
1Gloria Buzau27234073
2CSM Bucovina Radauti26173654
3SC Otelul Galati26155650
4CSM Focsani26138547
5Stiinta Miroslava261421044
6Foresta Suceava25127643
7Metalul Buzau26116939
8Ceahlaul P. Neamt271051235
9Sporting Liesti261041234
10KSE Targu Secuiesc26951232

Vezi clasament complet

Voluntariat

Abonamente retur Liga 3

Principiile Suporter Club Oțelul Galați

Clubul este condus de suporteri

Clubul va fi organizat pe principiul socios, toţi membrii cotizanti având putere egală în Adunarea Generală, care va vota toate deciziile importante din club. Adunarea Generală votează conducerea clubului şi statutul acestuia, plus restul deciziilor importante. Conducerea clubului trebuie să fie apolitică, iar in momentul în care unul din cei ce vor conduce clubul alege sa se implice în politică, trebuie sa işi dea demisia sau va fi demis automat.

Unitate între suporteri

Destul am stat separaţi, trebuie să învăţăm că puterea stă în numărul cât mai mare de suporteri implicaţi în proiect. Fiecare grupare de suporteri şi fiecare suporter în parte trebuie să înveţe să conlucreze cu ceilalţi. Trebuie să învăţăm să lăsăm de la noi de dragul Oţelului

Deciziile sunt luate de Adunarea Generală

Adunarea Generala va fi compusă din toţi membrii cotizanţi. Aceşti membri votează un preşedinte şi un Consiliu Director, ce vor asigura conducerea pe o perioadă stabilită de statut. Cei din Consiliu Director vor fi răspunzători împreună pentru acțiunile lor în fața membrilor asociați cotizanți.

Transparenţă totală

Suporterii vor fi informaţi atât în ceea ce priveşte deciziile luate de organele de conducere, dar şi în ceea ce priveşte veniturile intrate în conturile clubului şi cheltuielile făcute. Membrii cotizanți vor fi informați prin e-mail referitor la deciziile luate de Consiliul Director la sedințele săptămânale.

Banii obţinuţi sunt reinvestiți în club

Veniturile Suporter Club Otelul Galati provenite din sponsorizări, cotizații anuale, donații, etc. vor fi folosite strict pentru funcționarea clubului. Nimeni nu va putea sustrage bani din conturile clubului indiferent de poziţia ocupată în club.