background-new-min
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00lei
View Cart Check Out
A doua convocare a Adunării Generale Ordinare de închidere a anului financiar A doua convocare a Adunării Generale Ordinare de închidere a anului financiar
A doua convocare a Adunării Generale Ordinare de închidere a anului financiar
Bine ai revenit, Ionuț Neagu! Bine ai revenit, Ionuț Neagu!
Bine ai revenit, Ionuț Neagu!
Un nou jucător în lotul Oțelului: Alin Nica Un nou jucător în lotul Oțelului: Alin Nica
Un nou jucător în lotul Oțelului: Alin Nica
Bujoreanu, transfer pentru poarta Oțelului Bujoreanu, transfer pentru poarta Oțelului
Bujoreanu, transfer pentru poarta Oțelului
Daniel Lovin, noul secund la echipa de seniori Daniel Lovin, noul secund la echipa de seniori
Daniel Lovin, noul secund la echipa de seniori
Lista membrilor cu drept de vot la Adunarea Generală din 25 iulie 2020 Lista membrilor cu drept de vot la Adunarea Generală din 25 iulie 2020
Lista membrilor cu drept de vot la Adunarea Generală din 25 iulie 2020
Mult succes, Adrian Rareș Pop și Alexandru David! Mult succes, Adrian Rareș Pop și Alexandru David!
Mult succes, Adrian Rareș Pop și Alexandru David!
Mulțumim și mult succes, Ionuț Puțanu! Mulțumim și mult succes, Ionuț Puțanu!
Mulțumim și mult succes, Ionuț Puțanu!
SC Otelul GalatiVSCSM Pascani
Sa, 7 Mar | 15:00Otelul

Ultimele stiri

Clasament

LocClubMVEIPCT
1Aerostar Bacau10100030
2Ceahlaul P. Neamt1080224
3CSM Bucovina Radauti1071222
4SC Otelul Galati1071222
5Foresta Suceava1062220
6CSM Focsani1053218
7Ozana Tg. Neamt1052317
8Stiinta Miroslava1052317
9FC Botosani 21032511
10Husana Husi1031610

Vezi clasament complet

Voluntariat

Abonamente retur Liga 3

Principiile Suporter Club Oțelul Galați

Clubul este condus de suporteri

Clubul va fi organizat pe principiul socios, toţi membrii cotizanti având putere egală în Adunarea Generală, care va vota toate deciziile importante din club. Adunarea Generală votează conducerea clubului şi statutul acestuia, plus restul deciziilor importante. Conducerea clubului trebuie să fie apolitică, iar in momentul în care unul din cei ce vor conduce clubul alege sa se implice în politică, trebuie sa işi dea demisia sau va fi demis automat.

Unitate între suporteri

Destul am stat separaţi, trebuie să învăţăm că puterea stă în numărul cât mai mare de suporteri implicaţi în proiect. Fiecare grupare de suporteri şi fiecare suporter în parte trebuie să înveţe să conlucreze cu ceilalţi. Trebuie să învăţăm să lăsăm de la noi de dragul Oţelului

Deciziile sunt luate de Adunarea Generală

Adunarea Generala va fi compusă din toţi membrii cotizanţi. Aceşti membri votează un preşedinte şi un Consiliu Director, ce vor asigura conducerea pe o perioadă stabilită de statut. Cei din Consiliu Director vor fi răspunzători împreună pentru acțiunile lor în fața membrilor asociați cotizanți.

Transparenţă totală

Suporterii vor fi informaţi atât în ceea ce priveşte deciziile luate de organele de conducere, dar şi în ceea ce priveşte veniturile intrate în conturile clubului şi cheltuielile făcute. Membrii cotizanți vor fi informați prin e-mail referitor la deciziile luate de Consiliul Director la sedințele săptămânale.

Banii obţinuţi sunt reinvestiți în club

Veniturile Suporter Club Otelul Galati provenite din sponsorizări, cotizații anuale, donații, etc. vor fi folosite strict pentru funcționarea clubului. Nimeni nu va putea sustrage bani din conturile clubului indiferent de poziţia ocupată în club.