shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00lei
View Cart Check Out
Oțelul se impune și la Liești: 1-0 cu Sporting Oțelul se impune și la Liești: 1-0 cu Sporting
Oțelul se impune și la Liești: 1-0 cu Sporting
Duel tare cu Sporting Liești: mâine, ora 14:00 Duel tare cu Sporting Liești: mâine, ora 14:00
Duel tare cu Sporting Liești: mâine, ora 14:00
Alin Pînzaru: „Vom avea un meci încrâncenat la Liești” Alin Pînzaru: „Vom avea un meci încrâncenat la Liești”
Alin Pînzaru: „Vom avea un meci încrâncenat la Liești”
Juniorii U17 joacă astăzi cu Viitorul în optimile Cupei Juniorii U17 joacă astăzi cu Viitorul în optimile Cupei
Juniorii U17 joacă astăzi cu Viitorul în optimile Cupei
Alin Pînzaru: „Importante sunt punctele puse în joc” Alin Pînzaru: „Importante sunt punctele puse în joc”
Alin Pînzaru: „Importante sunt punctele puse în joc”
Andrei Antohi: „Atitudine și determinare  la fiecare meci” Andrei Antohi: „Atitudine și determinare la fiecare meci”
Andrei Antohi: „Atitudine și determinare la fiecare meci”
Oțelarii, a zecea victorie din campionat: 3-1 cu Metalul Buzău Oțelarii, a zecea victorie din campionat: 3-1 cu Metalul Buzău
Oțelarii, a zecea victorie din campionat: 3-1 cu Metalul Buzău
Bilete la Oțelul – Metalul Buzău Bilete la Oțelul – Metalul Buzău
Bilete la Oțelul - Metalul Buzău
CSM Rm. SaratVSSC Otelul Galati
24 nov, ora 14:00Rm.Sarat

Ultimele stiri

Clasament

LocClubMVEIPCT
1Gloria Buzau13112035
2SC Otelul Galati12102032
3Stiinta Miroslava1291228
4CSM Bucovina Radauti1281325
5Foresta Suceava1263321
6Ceahlaul P. Neamt1362520
7CSM Focsani1254319
8Sporting Liesti1253418
9KSE Targu Secuiesc1242614
10Metalul Buzau1234513

Vezi clasament complet

Voluntariat

Abonamente retur Liga 3

Principiile Suporter Club Oțelul Galați

Clubul este condus de suporteri

Clubul va fi organizat pe principiul socios, toţi membrii cotizanti având putere egală în Adunarea Generală, care va vota toate deciziile importante din club. Adunarea Generală votează conducerea clubului şi statutul acestuia, plus restul deciziilor importante. Conducerea clubului trebuie să fie apolitică, iar in momentul în care unul din cei ce vor conduce clubul alege sa se implice în politică, trebuie sa işi dea demisia sau va fi demis automat.

Unitate între suporteri

Destul am stat separaţi, trebuie să învăţăm că puterea stă în numărul cât mai mare de suporteri implicaţi în proiect. Fiecare grupare de suporteri şi fiecare suporter în parte trebuie să înveţe să conlucreze cu ceilalţi. Trebuie să învăţăm să lăsăm de la noi de dragul Oţelului

Deciziile sunt luate de Adunarea Generală

Adunarea Generala va fi compusă din toţi membrii cotizanţi. Aceşti membri votează un preşedinte şi un Consiliu Director, ce vor asigura conducerea pe o perioadă stabilită de statut. Cei din Consiliu Director vor fi răspunzători împreună pentru acțiunile lor în fața membrilor asociați cotizanți.

Transparenţă totală

Suporterii vor fi informaţi atât în ceea ce priveşte deciziile luate de organele de conducere, dar şi în ceea ce priveşte veniturile intrate în conturile clubului şi cheltuielile făcute. Membrii cotizanți vor fi informați prin e-mail referitor la deciziile luate de Consiliul Director la sedințele săptămânale.

Banii obţinuţi sunt reinvestiți în club

Veniturile Suporter Club Otelul Galati provenite din sponsorizări, cotizații anuale, donații, etc. vor fi folosite strict pentru funcționarea clubului. Nimeni nu va putea sustrage bani din conturile clubului indiferent de poziţia ocupată în club.