shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00lei
View Cart Check Out
Legendele Valentin Ștefan și Stelian Bordieanu revin la Oțelul
Legendele Valentin Ștefan și Stelian Bordieanu revin la Oțelul
Cantonament montan la Tărlungeni Cantonament montan la Tărlungeni
Cantonament montan la Tărlungeni
Atacantul Marius Matei revine la Oțelul Atacantul Marius Matei revine la Oțelul
Atacantul Marius Matei revine la Oțelul
În atenția participanților la selecția din 10 iunie În atenția participanților la selecția din 10 iunie
În atenția participanților la selecția din 10 iunie
Oțelarii au început pregătirile pentru noul sezon Oțelarii au început pregătirile pentru noul sezon
Oțelarii au început pregătirile pentru noul sezon
Tudorel Pelin, noul antrenor secund al echipei Tudorel Pelin, noul antrenor secund al echipei
Tudorel Pelin, noul antrenor secund al echipei
Miercuri, ora 17:00, reunirea lotului Miercuri, ora 17:00, reunirea lotului
Miercuri, ora 17:00, reunirea lotului
Cardurile de socios pentru sezonul 2018/2019 Cardurile de socios pentru sezonul 2018/2019
Cardurile de socios pentru sezonul 2018/2019
ReunireaVSlotului
4 iulie, ora 17:00Otelul

Ultimele stiri

Clasament

LocClubMVEIPCT
1Aerostar Bacau27214267
2Csikszereda Miercurea Ciuc27196263
3SC Otelul Galati27178259
4CSM Bucovina Radauti27135944
5CSM Roman271341043
6AFC Harman27041043
7Sporting Liesti271341043
8Olimpic Cetate Rasnov27127843
9KSE Targu Secuiesc271161039
10CSM Focsani27108938

Vezi clasament complet

Voluntariat

Abonamente retur Liga 3

Principiile Suporter Club Oțelul Galați

Clubul este condus de suporteri

Clubul va fi organizat pe principiul socios, toţi membrii cotizanti având putere egală în Adunarea Generală, care va vota toate deciziile importante din club. Adunarea Generală votează conducerea clubului şi statutul acestuia, plus restul deciziilor importante. Conducerea clubului trebuie să fie apolitică, iar in momentul în care unul din cei ce vor conduce clubul alege sa se implice în politică, trebuie sa işi dea demisia sau va fi demis automat.

Unitate între suporteri

Destul am stat separaţi, trebuie să învăţăm că puterea stă în numărul cât mai mare de suporteri implicaţi în proiect. Fiecare grupare de suporteri şi fiecare suporter în parte trebuie să înveţe să conlucreze cu ceilalţi. Trebuie să învăţăm să lăsăm de la noi de dragul Oţelului

Deciziile sunt luate de Adunarea Generală

Adunarea Generala va fi compusă din toţi membrii cotizanţi. Aceşti membri votează un preşedinte şi un Consiliu Director, ce vor asigura conducerea pe o perioadă stabilită de statut. Cei din Consiliu Director vor fi răspunzători împreună pentru acțiunile lor în fața membrilor asociați cotizanți.

Transparenţă totală

Suporterii vor fi informaţi atât în ceea ce priveşte deciziile luate de organele de conducere, dar şi în ceea ce priveşte veniturile intrate în conturile clubului şi cheltuielile făcute. Membrii cotizanți vor fi informați prin e-mail referitor la deciziile luate de Consiliul Director la sedințele săptămânale.

Banii obţinuţi sunt reinvestiți în club

Veniturile Suporter Club Otelul Galati provenite din sponsorizări, cotizații anuale, donații, etc. vor fi folosite strict pentru funcționarea clubului. Nimeni nu va putea sustrage bani din conturile clubului indiferent de poziţia ocupată în club.