background-new-min
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00lei
View Cart Check Out
Oțelarii, înfrângere drastică la Buzău: 0-5 cu Gloria Oțelarii, înfrângere drastică la Buzău: 0-5 cu Gloria
Oțelarii, înfrângere drastică la Buzău: 0-5 cu Gloria
FINAL / SCM Gloria Buzău – SC Oțelul Galați 5-0 FINAL / SCM Gloria Buzău – SC Oțelul Galați 5-0
FINAL / SCM Gloria Buzău - SC Oțelul Galați 5-0
Derby-ul seriei se joacă la Buzău: Gloria – Oțelul, mâine, ora 15:00 Derby-ul seriei se joacă la Buzău: Gloria – Oțelul, mâine, ora 15:00
Derby-ul seriei se joacă la Buzău: Gloria - Oțelul, mâine, ora 15:00
Arbitru de Liga 1 la Gloria Buzău – Oțelul Galați Arbitru de Liga 1 la Gloria Buzău – Oțelul Galați
Arbitru de Liga 1 la Gloria Buzău - Oțelul Galați
Lista membrilor cu drept de vot pentru Adunarea Generală din 7 aprilie 2019 Lista membrilor cu drept de vot pentru Adunarea Generală din 7 aprilie 2019
Lista membrilor cu drept de vot pentru Adunarea Generală din 7 aprilie 2019
Conferință de presă, joi, ora 14:00 Conferință de presă, joi, ora 14:00
Conferință de presă, joi, ora 14:00
Susține și tu Oțelul, donează, clubul are nevoie de tine! Susține și tu Oțelul, donează, clubul are nevoie de tine!
Susține și tu Oțelul, donează, clubul are nevoie de tine!
Comunicat Adunare Generală Ordinară Comunicat Adunare Generală Ordinară
Comunicat Adunare Generală Ordinară
SCM Gloria BuzauVSSC Otelul Galati
23 martie 2019, ora 15:00Buzau

Ultimele stiri

Clasament

LocClubMVEIPCT
1Gloria Buzau17152047
2SC Otelul Galati17133142
3Stiinta Miroslava17121437
4CSM Bucovina Radauti16111434
5CSM Focsani1776427
6Sporting Liesti1783627
7Foresta Suceava1775526
8Metalul Buzau1764722
9Ceahlaul P. Neamt1762920
10KSE Targu Secuiesc1753918

Vezi clasament complet

Voluntariat

Abonamente retur Liga 3

Principiile Suporter Club Oțelul Galați

Clubul este condus de suporteri

Clubul va fi organizat pe principiul socios, toţi membrii cotizanti având putere egală în Adunarea Generală, care va vota toate deciziile importante din club. Adunarea Generală votează conducerea clubului şi statutul acestuia, plus restul deciziilor importante. Conducerea clubului trebuie să fie apolitică, iar in momentul în care unul din cei ce vor conduce clubul alege sa se implice în politică, trebuie sa işi dea demisia sau va fi demis automat.

Unitate între suporteri

Destul am stat separaţi, trebuie să învăţăm că puterea stă în numărul cât mai mare de suporteri implicaţi în proiect. Fiecare grupare de suporteri şi fiecare suporter în parte trebuie să înveţe să conlucreze cu ceilalţi. Trebuie să învăţăm să lăsăm de la noi de dragul Oţelului

Deciziile sunt luate de Adunarea Generală

Adunarea Generala va fi compusă din toţi membrii cotizanţi. Aceşti membri votează un preşedinte şi un Consiliu Director, ce vor asigura conducerea pe o perioadă stabilită de statut. Cei din Consiliu Director vor fi răspunzători împreună pentru acțiunile lor în fața membrilor asociați cotizanți.

Transparenţă totală

Suporterii vor fi informaţi atât în ceea ce priveşte deciziile luate de organele de conducere, dar şi în ceea ce priveşte veniturile intrate în conturile clubului şi cheltuielile făcute. Membrii cotizanți vor fi informați prin e-mail referitor la deciziile luate de Consiliul Director la sedințele săptămânale.

Banii obţinuţi sunt reinvestiți în club

Veniturile Suporter Club Otelul Galati provenite din sponsorizări, cotizații anuale, donații, etc. vor fi folosite strict pentru funcționarea clubului. Nimeni nu va putea sustrage bani din conturile clubului indiferent de poziţia ocupată în club.