shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00lei
View Cart Check Out
Oficial: Cosmin Neagu și Călin Cristea au semnat cu Oțelul Oficial: Cosmin Neagu și Călin Cristea au semnat cu Oțelul
Oficial: Cosmin Neagu și Călin Cristea au semnat cu Oțelul
Alin Pînzaru: „Cristea și Neagu își vor aduce aportul la obiectivul nostru” Alin Pînzaru: „Cristea și Neagu își vor aduce aportul la obiectivul nostru”
Alin Pînzaru: „Cristea și Neagu își vor aduce aportul la obiectivul nostru”
Oțelarii au început pregătirile pentru retur Oțelarii au început pregătirile pentru retur
Oțelarii au început pregătirile pentru retur
Udeanu, împrumut până în vară la Aerostar Bacău Udeanu, împrumut până în vară la Aerostar Bacău
Udeanu, împrumut până în vară la Aerostar Bacău
Programul meciurilor de pregătire pentru retur Programul meciurilor de pregătire pentru retur
Programul meciurilor de pregătire pentru retur
Programul oțelarilor în perioada de pregătire Programul oțelarilor în perioada de pregătire
Programul oțelarilor în perioada de pregătire
Mult succes, Marius Matei! Mult succes, Marius Matei!
Mult succes, Marius Matei!
Luni, ora 15:00, reunirea lotului oțelar Luni, ora 15:00, reunirea lotului oțelar
Luni, ora 15:00, reunirea lotului oțelar
SC Otelul GalatiVSCSM Pascani
2 martie 2019Otelul

Ultimele stiri

Clasament

LocClubMVEIPCT
1Gloria Buzau14122038
2SC Otelul Galati14112135
3CSM Bucovina Radauti14101331
4Stiinta Miroslava14101331
5Sporting Liesti1463521
6Foresta Suceava1463521
7CSM Focsani1455420
8Ceahlaul P. Neamt1462620
9KSE Targu Secuiesc1453618
10Metalul Buzau1444616

Vezi clasament complet

Voluntariat

Abonamente retur Liga 3

Principiile Suporter Club Oțelul Galați

Clubul este condus de suporteri

Clubul va fi organizat pe principiul socios, toţi membrii cotizanti având putere egală în Adunarea Generală, care va vota toate deciziile importante din club. Adunarea Generală votează conducerea clubului şi statutul acestuia, plus restul deciziilor importante. Conducerea clubului trebuie să fie apolitică, iar in momentul în care unul din cei ce vor conduce clubul alege sa se implice în politică, trebuie sa işi dea demisia sau va fi demis automat.

Unitate între suporteri

Destul am stat separaţi, trebuie să învăţăm că puterea stă în numărul cât mai mare de suporteri implicaţi în proiect. Fiecare grupare de suporteri şi fiecare suporter în parte trebuie să înveţe să conlucreze cu ceilalţi. Trebuie să învăţăm să lăsăm de la noi de dragul Oţelului

Deciziile sunt luate de Adunarea Generală

Adunarea Generala va fi compusă din toţi membrii cotizanţi. Aceşti membri votează un preşedinte şi un Consiliu Director, ce vor asigura conducerea pe o perioadă stabilită de statut. Cei din Consiliu Director vor fi răspunzători împreună pentru acțiunile lor în fața membrilor asociați cotizanți.

Transparenţă totală

Suporterii vor fi informaţi atât în ceea ce priveşte deciziile luate de organele de conducere, dar şi în ceea ce priveşte veniturile intrate în conturile clubului şi cheltuielile făcute. Membrii cotizanți vor fi informați prin e-mail referitor la deciziile luate de Consiliul Director la sedințele săptămânale.

Banii obţinuţi sunt reinvestiți în club

Veniturile Suporter Club Otelul Galati provenite din sponsorizări, cotizații anuale, donații, etc. vor fi folosite strict pentru funcționarea clubului. Nimeni nu va putea sustrage bani din conturile clubului indiferent de poziţia ocupată în club.