shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00lei
View Cart Check Out

SC Otelul Galati

SC Otelul Galati

Liga 3

LocClubMVEIGMGPGol.PCT
1Aerostar Bacau149413892931
2CSM Roman1493236162030
3Csikszereda Miercurea Ciuc1493230141630
4SC Otelul Galati1485130102029
5KSE Targu Secuiesc1473439211824
6Sporting Liesti1473431141724
7CSM Bucovina Radauti147341912724
8AFC Harman1403526111521
9Olimpic Cetate Rasnov146352215721
10CSM Focsani144642518718
11Sanatatea Darabani144462826216
12CSM Pascani1431101938-1910
13Odorheiul Secuiesc1430112436-129
14Avantul Valea Marului1421112640-147
15Metalosport Galati1400142115-1130
Sustine clubul si distribuie articolul pe:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterBuffer this page